Кошик
386 відгуків
Категорії
MOL
Виробник
  • 57
+380509690813
Вайберт, телеграмм
+380689586820
+380952335257
Вайбер
ТОВ "ТД МИРОИЛ"
Украина Київ
Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения,поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Завод Mineralöl Raffinerie Dollbergen GmbH (MRD) виробляє мастильні матеріали торгової марки «PENNASOL». З липня 2013 року завод носить назву AVISTA OIL AG.

З 2019 року вся продукція підприємства AVISTA OIL AG випускається під брендом AVISTA.

Завод AVISTA – високотехнологічне нафтопереробне виробництво, що знаходиться в місті Долберген недалеко від Ганновера. Продукція заводу утримує до 10 % ринку автомобільних мастильних матеріалів Німеччини, великі обсяги продукції заводу йде на експорт.

Ці якісні і недорогі мастильні матеріали давно користується популярністю в Німеччині, Данії, Швеції, Голландії, Польщі, Литві, Греції та інших країнах Європи і Азії. Всього продукція AVISTA OIL AG експортується у 33 країни світу.

Важливо відзначити, що AVISTA OIL AG –безпосередній виробник моторних масел. Це означає, що масла «AVISTA OIL AG» — це надійна торгова марка Німеччини та вся продукція оригінального якості, виготовлений для німецького споживача і відома цьому споживачеві вже більше 50 років.

Якість виробництва на заводі AVISTA OIL AG підтверджено міжнародним сертифікатом ISO 9001, продукція пройшла повний лабораторний санітарно-гігієнічний контроль в Україні, отримавши відповідний сертифікат відповідності.

Масла «AVISTA» схвалено до застосування провідними світовими виробниками – Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen, GM, Ford, Porsche, Renault, Yamaha, Volvo, MAN, Scania, IVECO , Caterpillar .

AVISTA (раніше Pennasol)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3